Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja
w Bielsku-Białej

Szkoła Podstawowa nr 10 w Bielsku-Białej widok z ulicy Komorowickiej

Oferta szkoły

Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja jest publiczną, bezpłatną placówką prowadzoną przez Towarzystwo Szkolne im. M. Reja w Bielsku-Białej. Szkoła rozpoczęła swoją działalność 1 września 2004 r. Szkoła mieści się w jednym budynku i pracuje w systemie jednozmianowym

Nasi nauczyciele

Kadrę pedagogiczną naszej szkoły tworzą nauczyciele posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe, podnoszący je poprzez szereg kursów, szkoleń i udział w sieciach współpracy. Nasi nauczyciele wspierają każdego ucznia w osobistym rozwoju kształtując kompetencje potrzebne na kolejnych szczeblach edukacji i w dorosłym życiu.

Nauczyciele grafika

Działania

Działania podejmowane w naszej szkole są widoczne i doceniane. Nasza szkoła może poszczycić się m.in.