Budynek Szkoły Podstawowej nr 10 widok od ul. Komorowickiej

Oferta szkoły

Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja jest publiczną, bezpłatną placówką prowadzoną przez Towarzystwo Szkolne im. M. Reja w Bielsku-Białej. Szkoła rozpoczęła swoją działalność 1 września 2004 r. Szkoła mieści się w jednym budynku i pracuje w systemie jednozmianowym

Nasi nauczyciele

Kadrę pedagogiczną naszej szkoły tworzą nauczyciele posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe, podnoszący je poprzez szereg kursów, szkoleń i udział w sieciach współpracy. Nasi nauczyciele wspierają każdego ucznia w osobistym rozwoju kształtując kompetencje potrzebne na kolejnych szczeblach edukacji i w dorosłym życiu.

Nauczyciele grafika

Certyfikaty i inne

Działania

Działania podejmowane w naszej szkole są widoczne i doceniane. Nasza szkoła może poszczycić się m.in.