Międzyszkolny konkurs gry planszowej KASKADIA
12 marca 2026r. nasi uczniowie wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Gry Planszowej „Kaskadia” organizowanym przez RODN „WOM” w Bielsku-Białej.
dodano: 2026-04-06