Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja
w Bielsku-Białej

Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

dodano: 2023-09-07

Dnia 4 września 2023 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w naszej szkole. Cała społeczność szkolna zgromadziła się w auli, by powitać zbliżający się rok pełen nauki i wyzwań.

Pierwszym punktem programu było serdeczne przywitanie ze strony naszej nowej dyrektorki, Pani dr Jolanty Greń. Pani Dyrektor podziękowała uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie w poprzednim roku i wyraziła nadzieję na udany i owocny rok szkolny.

Następnie przyszedł czas na występy uczniów. Klasy trzecia i szósta przygotowały wyjątkowe prezentacje artystyczne, które wzbudziły ogromne emocje wśród widowni. Trzecioklasiści zachwycili nas swoimi umiejętnościami aktorskimi, prezentując wiersze i piosenki, w których pożegnali wakacje, powitali nowy rok szkolny oraz najmłodszych uczniów – pierwszoklasistów. Natomiast uczniowie szóstej klasy zaprezentowali kabaret humorystyczny, w którym zostały przedstawione "nowoczesne" pomoce dydaktyczne, niezbędne w życiu szkolnym.

Wrażenia artystyczne były niezapomniane, a każdy występ zakończony był gromkimi brawami.

Rozpoczęcie roku szkolnego to zawsze emocjonujący moment, pełen nadziei i oczekiwań. Mamy nadzieję, że ten rok będzie pełen sukcesów edukacyjnych i osobistych osiągnięć dla naszej społeczności szkolnej. Życzymy wszystkim uczniom owocnej nauki, a nauczycielom cierpliwości i inspiracji do przekazywania wiedzy.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wydarzenia i sukcesy, które przyniesie ten nowy rok szkolny.

foto:  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024