Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja
w Bielsku-Białej

Rok szkolny 2022/2023

Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych

dodano: 2022-08-31

W dniach  12 do 16 września 2022 r. odbędzie się akcja "Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych". Celem akcji jest przekazywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do dbania o zdrowie własne i najbliższych. Z tej okazji zachęcamy do zapoznania się z materiałami polecanymi przez MEiN

Instrukcja mycia rąk

Poniższe ulotki informacyjne pochodzą ze strony Ministerstwa Edukacji i Nauki i zostały przygotowane przez Główny Inspektorat Sanitarny. Opisują m.in. objawy, sposoby zakażenia i powikłania chorób zakaźnych, a także przybliżają rolę szczepień ochronnych wybranych chorób.

Covid ulotka w języku polskim i ukraińskim

Krztusiec ulotka w języku polskim i ukraińskim

Odra ulotka w języku polskim i ukraińskim

Poliomyelitis ulotka w języku polskim i ukraińskim

Salmonella ulotka w języku polskim i ukraińskim

WZW typu A ulotka w języku polskim i ukraińskim

foto:  Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych