Turniej Gry Planszowej „Kaskadia”

dodano: 2024-04-23

W ramach obchodów Dnia Ziemi 22 kwietnia 2024 roku w naszej szkole odbył się pierwszy Turniej Gry Planszowej "Kaskadia", który zgromadził uczniów klas II-VII. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, a atmosfera była pełna emocji.

W trakcie turnieju można było zauważyć zaangażowanie wszystkich uczestników, którzy starali się wykorzystać każdą okazję do zdobycia punktów i wyprzedzenia rywali. Gracze wykazali się doskonałą współpracą i umiejętnościami strategicznymi.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą turnieju został Igor Staniek, uczeń klasy 6a, drugie miejsce zajął Tymur Naklitskyi z klasy 4a, a trzecie – Agata Zoń, uczennica klasy 2b.

Nagrody zostały wręczone osobiście przez Panią Dyrektor, która podkreśliła znaczenie wspólnej zabawy, integracji uczniów oraz świadomości ekologicznej. Celem turnieju bowiem było nie tylko dostarczenie uczestnikom rozrywki, ale także promowanie wartości związanych z ochroną środowiska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, które wpisuje się w szereg działań podejmowanych z okazji Jubileuszu Dwudziestolecia Naszej Szkoły.

Już nie możemy się doczekać kolejnych turniejów i wydarzeń, które jeszcze bardziej wzbogacą życie szkolne!

foto:  Turniej Gry Planszowej „Kaskadia”