Mistrz tabliczki mnożenia

dodano: 2022-05-30

W dniu 27 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja w Bielsku-Białej odbył się konkurs matematyczny „Mistrz tabliczki mnożenia” przeznaczony dla uczniów klas trzecich edukacji wczesnoszkolnej.

Celem konkursu było rozwijanie i promowanie uzdolnień matematycznych. Kształtowanie umiejętności zdrowej rywalizacji i radzenia sobie ze stresem. Inspirowanie do doskonalenia znajomości tabliczki mnożenia i dzielenia.

Młodzi matematycy - otrzymali karty pracy z przygotowanym zestawem działań z tabliczki mnożenia i dzielenia w zakresie 100. Uczestnicy przez 15 minut zmagali się z działaniami przygotowanymi przez organizatora konkursu Panią mgr Iwonę Kohut. To był bardzo emocjonujący czas dla kandydatów.

Po zmaganiach z działaniami matematycznymi uczniowie, którzy uzyskali najlepszy czas otrzymali dyplomy i nagrody.

W konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” I miejsce zdobyła Maja Laszczak, II miejsce zostało przyznane Aleksandrze Góreckiej, III miejsce otrzymał Filip Druszlakowski oraz wyróżnienie uzyskał Maksym Drob.

Pozostałym uczestnikom dziękuje za udział i zaangażowanie.

foto:  Mistrz tabliczki mnożenia